Rokio

Proč Peter Grifin málem dostal padáku kvůli jednomu košilatému vtipu?

Peter ze seriálu Grifinovi řekl kolegini vtip: Proč ženy mají prsa? Aby se muži měli na co dívat.

Já jsem řekl během hodiny skoro 20 košilatých vtipů v práci a naopak jsem tím zaměstnance pobavil a byla legrace. Padák mi kvůli tomu nehrozil.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Smích je malá jednotka svobody. Na Západě už se moc nesmějí, ale více poklekají. Smích totiž může někoho urážet, tak ho radši zakážou. Až tak se to dnes bere vážně.

Další odpovědi
kyrosveliky

Protože to tak scénarista nebo jiní tvůrci vymysleli, aby se to hodilo do příbehu.
V přijímení Griffin jsou dvě „f.“

Podle uznávané teorie, ženy mají vyvinutá prsa právě kvůli mužům. Souvisí to s atraktivitou a rozmnožováním.

Mc Merkurion

… asi je u vás v práci svět ještě v pořádku …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.