veru.u

Proč pes doma najednou kňučí?

Mám tříletého psa, poslední měsíc v bytě pořád kňučí, i když je někdo doma. Zhruba před měsícem mi zemřel potkan a jediné co mě napadá, ze to s tím má souvislost. Občas ho hlídá kamarádka u sebe doma, když já jsem v práci a tam jde bez problémů. Tento poslední měsíc protestuje už venku, že domů nechce a pak v bytě kňučí. Takže kdekoliv jinde problém nemá, pouze doma.A takto to je přibližně od smrti potkana. Myslíte, že je možné, že to je tím? Díky

Odpovědi
Drap

Může to být tím, pokud měl k němu přístup, a byli v kontaktu, tak je možné že teskní. Někdo mu chybí. Jestli je to tím, tak to brzy přejde.