pepe88

Proč nevidíme hvězdy zblízka jako třeba Měsíc ze záběrů kosmonautů?

Tak at letí blíž k hvězdám,at to vidíme.

Původní dotaz
Proč nevidíme hvězdy zblízka jako třeba měsíc od kosmonautu?

Zamyslete se prosím na formulací svých dotazů. Děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Týýbrďo…
😉
ISS (vesmírná stanice) lítá cca 400 km od Země… – 4 . 10ˆ2 km
Nejdál lidé byli na Měsíci, což cca 1000× dál… – 4 . 10ˆ5 km
Nejbližší hvězda, nepočítám-li ´naši´, je cca 4 . 10ˆ16 km…
😉

Další odpovědi
Kepler

Abys viděl nejbližší hvězdu (Proxima Centauri) jako Měsíc, musel bys letět přes 4 roky rychlostí světla. Muška.

Drap

To neni problém, jen to musí někdo zaplatit. Nechtěl bys takový let proplatit?

Lamalam

Vidíme, podívej se třeba na Slunce.