Avatar uživatele
CodexCz

Proč není peřinková valka na náměstí i v Česku???

to by mě Teda zajimalo protože to musí byt strašná sranda :3

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3114 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
marijakes

Tak ji zorganizujte. Popište akci, čím by byla prospěšná veřejnosti, co by přinesla městu, vyčíslete plusy a mínusy, zajděte za starostou s prosbou o povolení... To bude ta největší legrace. :-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Polštářové války jsou i v naší republice, namátkou http://www.pnaky.com/…,

Zdroj: https://www.google.cz/search?q =pol%C5%A1t%C3%A1%C5%99ov%C3%A 1+v%C3%A1lka&btnG=Hledat&oe=ut f-8&rls=org.mozilla%3Acs%3Aoff icial&client=firefox-a&gbv=1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Zeptej se strejdy Gůgla na "Pillow fight Brno" a koukej, co se bude dít ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Protože většina čechů má rozum a váží si takového vysoce ušlechtilého materiálu jakým je peří ;-) a na rozhazování molitanu máme vytříbené ekologické smýšlení ;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Proč? Protože každou blbost tady opravdu nemáme zapotřebí organizovat. K čemu je něco takového dobré?
Je jaro, chtělo by to vyrazit do ulic, nebo alespoň před dům. Co tak uvažovat opačně a místo přemýšlení, jak své okolí zaneřádit čímkoliv, vzít hrábě, koště a lopatu a jít si "svinčík" alespoň ve svém okolí uklidit?
Myslím si, že to by mohla být daleko větší "sranda". Měla by určitě daleko větší význam úplně pro všechny lidi, nejen pro ty, co hledají při jaké nesmyslné činnosti vybít svůj adrenalin. Energii je třeba nějakým způsobem vydávat, tak proč ne smysluplně?
Peřinkové, rajčatové, pomerančové bitvy, to jsou všechno hry pro lid, když je třeba ho zaměstnat nějakou nevýznamnou činností. Platí zde, že kdo si hraje, nezlobí. Klasické z antického Říma bylo, že lidu byly dány: chléb a hry. Lid sytý a mající zábavu neměl zapotřebí rebelovat a představitelé státu se mohli věnovat jiné politické činnosti.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava