Proč někteří policisté kouří marihuanu a nejsou za to potrestáni?

Zdroj raději uvádět nebudu,ale děkuji za názory.

Nejlepší odpověď
Nechápavé

Marihuana má léčivé účinky

Další odpovědi
anonym

Kdyby jenom marihuanu a což takhle zabavený pervitin?Nevíte něco o tom pane inspektore?

Lamalam

Kouření marihuany je trestné?

klumprt

Zřejmě je to baví a nikdo jim na to nepřišel.

anonym

Aby jste si udělali obraz o tom, jak Jugar reaguje na mé odpovědi, což stále svědčí o tom, že jen modří ptáci dokáží urážet své protivníky když už nevědí kudy kam.Inteligenti dokáží odpovědět, méně inteligentní lidi odpovídají urážkami.
Jugar
Jsi fakt komanč imbecil,jinak to nevidím,chcdeš po světě,aby se o tebe staral a sám pro to neuděláš ani hovno!!!