Proč nejdražší a zárověň pouze mechanický kartáček stojí astronomicky přes 4000 dolarů?

Jmenuje se Reinast, je to nejluxusnějších zubní kartáček světa a stojí 4320 amerických dolarů. Tedy tolik, co zhruba více než šest nových iPhonů, nebo tisíc obyčejných kartáčků. Informoval o tom web magazínu o technologiích Gizmodo. K čemu vlastně ale takové věc slouží?

To by mě taky zajímalo. Radši jet k moři, než mít další kartáček, který vypadá jako ten nejlevnější. Kde je tedy ten fígl?

Více ve zdroji: http://www.re­flex.cz/clanek/za­jimavosti/59620/nej­drazsi-zubni-kartacek-na-svete-stoji-pres-4000-dolaru.html

Nejlepší odpověď
Drap

Každý má jiný priority. Kartáček slouží k čištění zubů.

anonym

zjentek: Máš money na tenhle? :D

zjentek

No jo no. Memůžeš zas úplně všechno převádět na penízky Founde ;p