Avatar uživatele
tony2412

Proč nejde zvuk u notebooku do sluchátek?

Připojím sluchátka do ždířky a nic, restartuju NTB i se sluchátkama a po restartu zvuk do sluchátek jde, odpojím sluchátka a ticho, zvuk do reproduktorů u NTB nejde, restartuju NTB a po restartu zvuk do reproduktorů u NTB jde. Jde o W10, NTB je po přeinstalaci OS, kde se stala chyba, před tím to fungovalo. NTB byl na přeinstalaci kvůli kolapsu po instalaci aktualizace 1803. Zřejmě špatný ovladač zvuku… Nechce se mi zase do servisu, ale zřejmě mě to asi stejně nemine…

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Roman71 před 1971 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nick213

Zkuste vyhledat aktualizace ve Windows Update. Když se nějaké najdou nechat aktualizovat a problém by se měl vyřešit sám. Jinak nevím..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Roman71

No, to je prekérní situace. Ovladač zvukové karty za normálních okolností rozezná zasunutý konektor ve zdířce pro sluchátka a přesměruje zvuk tam. Obráceně by to mělo fungovat stejně, po vytažení konektoru sluchátek přepnout zvuk zpět do reproduktorů.

Chce to zkusit čistou instalaci W10, popřípadě zkusit podržet zakázáním aktualizací funkční ovladač zvukového čipu. Snad to do té doby technici z MS vyřeší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

OBNOVIT DO TOVÁRNÍHO NASTAVENÍ (alespoň mě to pomohlo).Nebo se obrátit na servis s účtenkou.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek