Petula02

Nejdou sluchátka.

potřebuji poradit se zvukem.Zvuk mi jde normálně z notebooku ale když zapojím nějaké zvukové zařízení např.:sluchát­ka,repráky zvuk nejde.Mám tento notebook http://notebo­oky.heureka.cz/a­sus-x75a-ty034h/specifi­kace/.Dékuji za odpovédi.
Doplňuji:
Mam windows 8 http://www.ka­sa.cz/ntb-asus-x75a-17-3-b970-750-4g-dvd-b-w8/?
a sluchátka mě jdou do jiného notebooku v poho.

Nejlepší odpověď
badisko

tak predne mas ovladace spravne nainstalovane ?…nemas nahodou zviceny vztup na sluchatka ?…nevime jakej mas OS ..protoze tvuj odkaz je nadraka ..:Dja bych to videl na chybu vstupu sluchatek ..tak asi servis …
A jeste mi reklni kde se daji takove sluchatka stahnout ?..ze to mas v kategorii softaware …

software je vse …co se da stahnout nebo zkopirovat od pratel …
hardware je vse …do ceho muzes kopmout ci rozbit 5kg kladivem …
Doplňuji:
vsak ja jsem taky nemyslel jack u sluchatek …ale vstup v notebooku …:D

Další odpovědi
Funna

odkaz nejede…ale to je jedno..nejspíš je potřeba se pohrabat v nastavení zvukové karty…nejede ti externí výstup..popř. přeinstalovat její ovladač…