Dave5575

Proč nefunguje et2 mp mod pod liuxem?

Jak sem po dlohe dobe zacal hrat ets2( Euro truck simulator2) tak jsem se jako privni zacal divat na videa a tam hrali ets2 mp mod( Euro truck simuator2 multiplayer mod) tak jsem si ho hned stahnul a nefunguval (jako program se spustil ale jak jsem mel napsat misto ulozeni tak to nefungovalo :/ Nevite co stim?

Odpovědi
arygnoc

nie je to náhodou win distribúcia?

:-Q

Dave5575

pro linux ets2 mp mod nemaji :-/ Ale pod wine funguje ale az se dostanu k 4 kroku tak taam dam co tam ma bejt ale rekne to: You must seůect vaild Euro truck Simulator 2 Path!

arygnoc

tak tu cestu vyberte.
podľa možnosti správne.

:-Q