jaja1999

Proč můj kámoš čurá přes prkénko? Proč, já to ne chápu.

proč muj kamoš čurá přes prkýnko??? proč já to nechápu

Nejlepší odpověď
kropitko

protože je to čuně. A ty to nechápeš,protože čuně nejsi.

Další odpovědi
quentos

páč je línej si ho zvednout.

BEAES

Zeptej se ho a třeba to pochopíš.
Doufám, že se při tom na něho nedíváš…

HOMER

Nevím co tím přesně myslíš.Proč to tvůj kámoš dělá fakt nevím,zeptej se jeho.Proč ty to nechápeš?To bys zas měla nejlíp vědět sama,nemyslíš?
Taky mám jednu takovou:
Proč se ptáš na takový ptákoviny?

Wool

chtěli ste rovnoprávnost ?tak my se rovnáme, kdo to má furt zvedat když vy nemusite..

mosoj

Po upozornění že dotyčná tazatelka má 11 let,
jsem přesvědčen že zde není něco v pořádku.
Moje 11 letá vnučka se určitě nechodí dívat jak čurá její bratr.

Marunka

tak ať si sedne a bude to jedno, ne???

afro.minerva

…protože je dobytek… a nemá ohledy vůči ženskému pohlaví.

Můj manžel to nedělá. A jde to.

anonym

Ze stejného anatom. důvodu,z jakého on v lese nemusí do dřepu.A zřejmě bude i prasetem.

Nuk nuk

Také bych chtěla mít takové starosti :)

GangstaHelper

Nechce se mu zvedat, nebo to prostě není naučený. Jestli se umí trefit, tak snad ani není proč.

Já jsem naučený vždy zvedat. Dolů už ho nedávám. Nikdo s tím neměl problémy. Jen moje teta, ta taky není naučená si prkénko zase dát dolů, takže se jí parkrát stalo, že si po mě sedla rovnou na mísu. No to jsem to zchytal :D Strejda na to, že mu trvalo, než se to naučil dávat dolů (a musel xD).

rozarka

Kdyby si sednul,tak si ho hned i umeje!

oskar

Musiš si ho převychovat,na tvrdo.