dedeg

Proč mi to nejde?

stáhnul jsem si „help for english“,ale nejde mi zvuk, u všech ostatních aplikací ano.Znovu jsem stáhnul Flash player/poslední verzi/i když jsem ho nainstalovaný měl a pořád nic.Poraďte prosím kde je chyba.

Odpovědi
honza19hk

zkus ho smazat a znovu nainstalovat ,pokud to nepůjde ani potom,tak ho smaž uplně a stáhni z jiného serveru.je dost možné,že dotyčný co ho tam nahrál ho nahrál blbě nebo neúplný program a tobě to pak také nepujde. tzn zkus si stáhnout tento samý program ale z jiného zdroje.