Ozzy21

Proč mi nejde Minecraft???

Když ho spustím ukážemi to tohle a ještě nějáká čísla nemůžete mi prosím pomoct nebo sem hodit nějákej odkaz ,aby mi to šlo? MOC PROSÍM
# A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:
#
# EXCEPTION_ACCES­S_VIOLATION (0×c0000005) at pc=0×0c65b4c7, pid=5048, tid=2272
#
# JRE version: 7.0_02-b13
# Java VM: Java HotSpot™ Client VM (22.0-b10 mixed mode windows-x86 )
# Problematic frame:
# C [atioglx1.dll+0×3fb4c­7]
#
# Failed to write core dump. Minidumps are not enabled by default on client versions of Windows
#

Odpovědi
vlkadam10

asi je to špatně stažené nebo nemáš potřebný programy. podívej se co to potřebuje. dej to přeložit na mím odkazu.

Zdroj: http://transla­te.google.cz/?hl=cs&t­ab=wT#

Bumble_bee:)

Hej sem znalec minecraftu dám ti stránku:
http://www.uloz­.to/12468768/mi­necraft-1-0-0-rar
Jestli ti to nepůjde máš neěco vadného…:D
Jo a jestli chceš stránku na texture packy nebo módy skiny atd. ( jestli víš co to je ) napiš.

Zdroj: wtf?.com

nwm

čau hej možnaa nemáš stahlou dobrou javu tak si ju stahni na java.com tam to v poho najdeš pak by ti to mělo určo jít

bluana

mne to robi tiez skusal som javu grafiku upravovat skusal som vsetko mozne ale nejde mi to