Hufnágl

Proč mi skáče obrazovka (webové stránky)?

Jde nějak zastavit to příšerné poskakování stránek? Chci kliknout na určitý článek a místo něj nechtěně kliknu třeba na reklamu nebo se dostanu na jinou stránku než chci.

Odpovědi
Edison

Nevíme. To jako máme vidět krz křišťálovou kouli? Ta fnguje na něco úúúplně jiného.

Kazatel

To je oblíbená přidaná funkce tohoto webu.

anonym

Ahoj Hufnágl, tato situace se stává dosti často, bohužel na toto asi není žádný nástroj. Možná postačí rychlejší připojení k internetu, aby se reklamy načetly stejně rychle jako obsah webu.

Hufnágl

Kazatel
To není pouze na tomto webu, to je snad na všech.

Hufnágl

Edison
Když nevíš, neodpovídej!

Edison

To byl pokus ti naznačit, abys popsal problém lépe a ne jak tatar. No nic… nic jsi nepochopil. Nic se nedovíš. Přesto, že by ti možná dost lidí pomoct mohlo, ale s takovým popisem od tebe to prostě kvalifikovaně nejde. Jen tak plácat a plácat. Jako Kazatel.