bluckerka

PROC MI RODICE NECHTEJI DOVOLIT ANDULKU?!

my mame 2pejsky a v rodine nas je 4.me je11

Nejlepší odpověď
Shiny

Asi už by vás tam bylo hodně. Ono i když máte dva pejsky tak jsou s nima starosti a s andulkou docela taky,my jí měli taky a pořád jsme kolem ní lítali :) a hlavně kdybyste měli jednu tak by jí bylo smutno,takže andulky byste museli pořídit taky dvě :)) a to už by potom bylo opravdu hodně :)

Další odpovědi
Dandi

Možná proto, že Vás tam bude už moc a s pejsky je taky dost starostí.. Andulku si můžeš pořídit až budeš dospělá a nikdo ti ji zakazovat nebude :)

petka

Nejlepsi je mluvit s kazdym otevrene, proto se zeptej rodicu, treba ti to vysvetli a ty to sam/a pochopis.

SimeL

Já bych aji vedel 🙂 .. Protoze strasne moc řve .. a to je nekterym lidem opravdu neprijemne – muj nazor, zkus se zeptat rodicu sama .. ja v tvem veku mel jen jednoho psa, bud rada za to, co máš 🙂

Nuk nuk

Zeptala bych se přímo rodičů, ale celkem chápu, že při kombinaci 2 děti, 2 psi, pro ně andulka, která nadělá hodně nepořádku a není zrovna nejtišší, není už přijatelná.
Navíc, pokud by se psům přítomnost ptáčka nezamlouvala, případně by jej považovali za chutnou svačinku, mohlo by to vyvolávat jen problémy.
Další problém může být i v tom, že pokud si pořídíš andulku opravdu od mláďátka, znamená to skutečně piplavou péči.
Věř mi, že vím, o čem píšu, několik andulek jsme doma měli ;)
Takže doporučuji zeptat se rodičů proč, ale pak brát jejich odpověď vážně.

Luciefie

O takovou andulku se musíš pořádně starat…a taky nadělá dost rámusu..

moonika

S dvema psy jsou docela vele strarosti a to nemluvim jeste o detech. proste rodice by toho meli hodne ale mozna az vas bude min tak ti taky neco poridi:)

Jivinho

Malý věk, přeplněnost?

KatchaT

Pejskové by žárlili na nový přírustek do rodiny a taky ..andulka nedělá bordel a rodičům se další už uklízet nechce

elektrikář

Nedovedeš si představit co je s tím práce. Hlídat aby mněli dost krmení, vody. Čistit klec, zametat kolem klece vyházené šlupky a zrníčka,utírat vodu když se nacpali do napáječky a koupali se ní. Jěště po několka letech když už jsme andulky nemněli jsem všude nacházel zapadlá barevná peříčka. Občas to ulétlo z klece a honili jsme to půl dne po bytě. Až jsme nechali pootevřené okno andulky si vyrazili dviřka a ulétly. Venku je ptáci uklobali.