www

Kteří ptáci se již letos na naše území vrátili?

Nejlepší odpověď
beer

Nejen, že se leckde vrátili špačci, holubi hřivnáči, čápi, chocholouši atd, někteří dokonce tuto zimu ani neodlétli (sluka, čejka…) !!
Více najdeš zde, jsou to pozorování ornitologických příznivců i odborníků:
http://birds.cz/a­vif/obs.php?re­quest_id=1221413­18#sf=0&dm=0&ur­l_fmt_ver=0.2&i­DisplayLength=25&pa­ger_Pagination­Type=full_num­bers&gal_width=3&i­DisplayStart=0&i­SortCol_0=0&i­SortDir_0=des­c&d%5Bpf_Speci­es%5D=&d%5Bpf_In­terest%5D=&d%5BSp­ecies%5D=zaj%C3­%ADmav%C3%A1+po­zorov%C3%A1n%C­3%AD

Další odpovědi
Drap

Špačci, čáp jak bílý tak černý a skřivan.