BigBear

Proč mi přišel jen 1 dopis místo 2?

Ahoj.
Hlásil jsem se na obory Kuchař a Gastronomie. (což je učební a studijní obor a oba jsou na stejné škole)
Přišel mi dopis ohledně Gastronomie, kde bylo i moje registrační číslo. Ale o Kuchařovi tam nic nepsaly. Je to číslo stejné i na učební obor nebo mi přijde ještě 1 dopis?

Nejlepší odpověď
annas

Měl byste dělat přijímací zkoušky na obor, který jste měl v přihlášce na prvním msítě. . Pokud budete přijatý, druhý obor už vás teoreticky nemusí zajímat

Nebudete-li přijatý, takl se zúčastníte přiojímacího řízení Započítají se vám lepší výsledky přijímacích zkoušek.

Nemůžete dělat v jednom termíénu přiojímací zkoušky na dva obory..
Neuvádím, že existuje ješřtě možnost odvolání..

Další odpovědi
marci1

A nejedná se o jeden učební obor „Gastronomie-kuchař“?
http://www.hskm­.cz/cz/65-41-l006-kuchar.html

Mp2

Příjde i druhý dopis.

Škola posila podle toho, kdy je počet zaku uzavřen.. Popřípadě vybere prvních 30 podle známek..

BigBear

marci1: Ne.