Kelt

Proč mi nejde zvuk při přehrávání na televizi z USB?

Promítám si filmy na televizi přes USB. Některé jdou přehrávat, hlavně mp4 a pod. Stejně tak přehrávám i hudbu, hudební videa, všechno mám na tom USB. Promítal jsem si několik ukázek a přepnul na další a najednou nebyl slyšen zvuk a to dokonce i na skladbách, které jsem předtím poslouchal. Pak jsem odpojil USB a to nebyl zvuk ani na daném kanále v televizi. Pak jsem zkoušel jiné USB, kde byl pouze film, ale ne zvuk.
Neměl jsem možnost přesvědčit se, zda USB jde přehrávat na jiném PC, ale udělám to. Proč mi nejde přehrávat zvuk na televizoru, když před chvílí to šlo? Kdybych porušil USB zásuvku, tak by nešel ani obraz, ale ten jde? Ovládal jsem to dálkovým ovladačem, zda jsem náhodou nevypnul zvuk, ale ani to není příčina. V televizi jde PRIMA, NOVA a pod, se zvukem, ale Retro – staré písničky, ráno tam byl zvuk, pak už není. Nemůžete mi
poradit, co se vlastně stalo? A čím to může být? Děkuji předem.

Odpovědi
krpik

Co je to za typ televize? Mohlo stát , že zrovna na Retru nešel zvuk že měli oni poruchu a proto zvuk šel na jiných kanálech. Zkusit vypojit z elektriky na 5 minut televizi.Nebo tovární nastavení. Asi to nebude správné řešení ale třeba to pomůže

Funna

docela si nedokážu představit, je se přehrává USB (což je v podstatě jen „zástrčka“ v přístroji)…a už vůbec ne, jak se z něho nahrává film .-)
netušíme, co je to za TV, jak přijímáš televizní signál (kabel, satelit, setobox, co máš ještě „navěšené“ na TV např. domácáí kino atd) takže se zkus „pohrabat“ v menu a v natavení zvuku..tím nemyslím, že máš vypnutý zvuk obecně, ale že můžeš mít v menu různé volby pro různé typy vysílání…
a to, že občas nejede film se zvukem v TV a přitom v PC hraje, je obvyklé, záleží na ovladači videa v TV…