dgfdgf

Proč mi nejde přehrát ani jeden díl AZ-Kvízu? Kde jinde bych se na něj mohl podívat?

http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1097147804-az-kviz/dily/

Zkoušel jsem to v jiným prohlížeči, ale na tomhle počítači to nejde.

Nejlepší odpověď
quentos

Mně to jde, takže to asi bude browserem. Zkus jiný prohlížeč.

Další odpovědi
Kepler

Mně to taky jde, ale spíš bych si myslel, že nemáš nainstalován vhodný přehrávač. Zkus VLC, ten umí leccos.

ivzez

Povolil jste webu ČT java script a cookies?
(I mně přehrávání funguje.)