tatokot

Proč mi nebrzdí hydraulické brzdy na kole?

Jak mohu zvýšit účinnost hydraulických brzd na kole? Brždění se mi trochu zlepší, když kolo zvednu na zadní a zaskákám s ním na zadním kole.

Nejlepší odpověď
Nassin

Chybí olej nebo jsou zavzdušněné.

Další odpovědi
aliendrone

Nedostatečná účinnost hydr. brzd je téměř vždy zapříčiněna zaplynováním soustavy. Tzn. asi tam máš vzduch. Řešení je easy > odvzdušnit okruh. Pokud to „nejde“, soustava nedostatečně těsní – vyhledat místo a opravit, následně odvzdušnit. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.