Avatar uživatele
Adam2006

Proč mi byla smazána otázka?

Ptal sem se ohledně jeden zdejší uživatel. A měl sem 6 odpovedi a ted to bylo smazano.

PS: Nikdo nikoho nepranýřuje, jen sem se normálně ptal..

Zajímavá 0 před 995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

To ses sem jako zaregistroval, aniž sis přečet kodex?
A myslíš si, že je OK někoho veřejně pranýřovat? Ne, není. Nikoho veřejně pranýřovat nebudeš. Nebo ti holt budou mizet otázky.
„Ptal sem se ohledně jeden zdejší uživatel.“ Píšeš jak hotentot, česky neumíš, ale pranýřuješ od první otázky? Takhle tady brzy skončíš.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Kdyby sis přečetl pravidla, věděl bys, že tento server není zaměřen na diskuse ohledně odpovědí zdejších uživatelů. Nehledě na to, že jak Ti už někteří odpověděli, změnit názor je právo každého člověka. Rozumný člověk tak činí běžně na základě informací, které v průběhu života získá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Reezo

Někdo se tu hold nudí a hledá kde by co komu mohl nahlásit, aby měl dobrý pocit, že někomu nechá něco smazat.
Podle mého názoru to člověk nahlásí a ono to automaticky zmizí, aniž by to někdo kontroloval jestli je to v nějakém rozporu nebo není. Když to potom někdo zkontroluje po týdnu, tak už je to stejně jedno to sem vracet nebo ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
seraphico

Jak už bylo řečeno, byla Vám otázka smazána kvůli porušení kodexu.
Jenom doplním, že pokud chcete znát odpověď, je dobré kontaktovat přímo onoho uživatele. Samozřejmě Vám vůbec nemusí odpověď na žádost o kontakt, ale to je věc jiná.

Hádám, že se Vám jedná o otázku s očkováním:

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/naridi-podle-vas-eu-povinne-ockovani

Také bych mohl hádat, že jste jedna a tatáž osoba (Lgee), ale to neudělám, protože by se jednalo pouze o mojí domněnku a je zbytečné jí takto ventilovat 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smack

Adminy to baví xD

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

JK: V pravidlech je poměrně jasně napsáno proč byl server založen a jaké okruhy otázek zde jsou vítány. Ani Ty neumíš číst?

Avatar uživatele
JežíšKristus

Člověku stačí Bible, jiná pravidla nemají váhu!

Avatar uživatele
Dochy

Tak to by mně zajímalo, jak ses naučil číst, protože o abecedě tuším v bibli není ani slovo. A vůbec… obávám se, že to v životě musíš mít docela těžké. Po silnici předpokládám chodíš středem, pokud Tě zrovna pustí z ústavu? 😉

Avatar uživatele
df

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Čecho_slovák

quentosi, tady se musí opravdu psát spisovně a nepsat jak hotentot? A co mne zaráží, že obyčejný uživatel, jako vy, vyhrožuje tazateli, že tady brzy skončí? Kolik registrovaných jste už nabonzoval?

Avatar uživatele
elkon

Čechoslovák – kdo neumí pravopis by se měl stydět a nevyjadřovat se ve veřejném prostoru. A navíc, každá chyba je zde červeně podtržená, tak i největší jouda může to „dílo“ po sobě opravit, než to odklepne. I pak to jde ještě opravit.

Avatar uživatele
Disraeli

Jak jako červěně podtržená?
Ale pranic na tom nezáleží.

Avatar uživatele
seraphico

Zlatá kategorie a vyšší věk ještě nezaručují, že odpovídající ví vše a nemůže měnit názory. Nehledě na to, že Vám Drap odpověděl, že je mu to nepříjemné. A předpokládám, že asi nechcete aby se tu někdo cítil nepříjemně.

Avatar uživatele
Adam2006

Tak já odpověď už neviděl tak to je samozřejmě v pořádku.

Avatar uživatele
Adam2006

Dochy – ale on je/byl zlatý a co sem četl ohledně věku tak musi už vědet vše.

Avatar uživatele
led

Tiež som zlatá a mám vyšší vek, ale nikdy nepoviem, že viem všetko.
Človek, ktorý vie všetko nejestvuje. Môžme vedieť viac, alebo menej, ale nikdy nebudeme vedieť všetko.

Avatar uživatele
Dochy

A co že byl zlatý? Na jedničku umí Bůh. Na dvojku já, na trojku ředitel, možná, na čtyřku ti nejlepší z vás…

Nový příspěvek