Kepler

Proč mi admin zasílá zprávy o tom, že mám nového následovníka, a na počtu sledujících se to nijak neprojeví?

Ne, že by to bylo pro mě nějak moc významné, ale nerozumím tomu. Je nějaký rozdíl mezi následovatelem a sledujícím? Co musí případně udělat následovatel, aby se dostal mezi sledující?

Odpovědi
elkon

Proč nepíšeš adminovi?

Hufnágl

Protože to máš tak nastavené. Zruš zasílání a máš klid.

arnoldek

protože je do tebe zamilovaný a chce si s tebou psát

aliendrone

Posílá ti to script a víš ja teď fungují tyhle stránky. ;) :D

NEBO

Je to opravdu admin a chce tě vyděsit tím, že tě následují ghosti a to tak, že ve dne, v noci, i na záchod! ;) :D :D

Kepler

Protože neodpovídá.

arnoldek

možná se jenom stydí