erevin

Proč mám špatný čich?

Dobrý den, už od narození (alespoň myslím) nepoznám, co cítím. Nikdy jsem nerozeznala žádnou vůni. Poslední dobou, ale přestávám cítit skoro úplně. Cítím jen ty nejvýraznější pachy. Nevíte čím to může být způsobeno?
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Problém se senzory (sliznicí), s nervy…
Zajdi si k doktorovi – přes net se diagnoza dělat nedá!!!
Respektive – proč už sis k tomu doktorovi dááávno nedošla???
:-O

Další odpovědi
Awe

Je tam strašně moc možností.Od banalit až po rakovinu…Tvůj obvoďák ti řekne co to je

da ny

http://ztrata-cichu-anosmie.nasclo­vek.cz/
Doplňuji:
Kolegyni je 45 let, od malička nic necítí (chuť částečně ano/má), lékaři nikdy nezlistili proč tomu tak je. Nedokázali jí pomoci.