stryda

Před 1/2 rokem jsem prodělal chřipku a ztratil čich a chuť. Je možnost vrácení číchu a chuti, když mi lékař nepomohl?

Ztráta čichu a chuti po chřipce

Před půl rokem jsem prodělal chřipku a ztratil jsem čich a chut´je nějaká možnost vrácení číchu a chuti,lékař mi nepomohl

Nejlepší odpověď
annas

Co vám k tomu řekl lékař? Možná se může váš stav upravit.

Pokud ne, zkusila byl léčení bylinkami, ale poradila bych se s dobrým „bylinkářem“.

Další odpovědi
dudu

Ano, ale může to trvat i několik let.

Edison

Ve filmu Šakalí léta pomohla stejně postiženému tuším rána do škeble.

EKSOT123

Kamarád takto měl problémy se sluchem, ale asi po roce se mu to spravilo. Někomu to sedne na srdce, mě se to vrazilo do šlach nad koleny, protože jsem s chřipkou tyto partie dost namáhal. Pak se to začlo stěhovat po celém těle. Po 20 letech nemohu říct, že by to bylo dobré. Každopádně to byl konec heroických sportovních výkonů.
Ty bylinky bych zkusil,… když se to vezme z pozitivní stránky, můžete jíst zdravá jídla, která moc nechutnají, třeba pampelišku, nebo s úsměvem pít zeměžluč,…