samicek333

Proč mám jednu ruku, když jsem na PC, studenou?

Sedím na PC asi 15 minut a už mám pravou ruku, kterou držím myš studenou, ale druhou ne, proč?
Doplňuji:
jenže já mám jen tu, kterou držím myš

Nejlepší odpověď
hanulka11

asi ji máš odkrvenou- možná špatně sedíš
Doplňuji:
předloktí by mělo ležet na stole ,pak se ti dobře pracuje a ruka je v pořádku

Další odpovědi
venkovan

To je příprava na situaci až bude celé tělo studené.
Ale než vystydne, zkusil bych měnit polohy sezení jestli není chyba v prokrvení ruky apod. S rukou si zahýbat aby se rozproudila krev apod. Otázkou ještě je, zda je studená pocitově a nebo skutečně.

štamgast

Mám to taky! Ale měl bych asi obě, ale protože mám notebook, dám si levou ruku vedle teplého vzdcuhu z PC :)

anonym

tohle je velice diskutabilní téma, má na to vliv to jak sedíte, v jakém úhlu máte ruku na stole, zda se opíráte o hranu stolu… asi bych doporučil měnit polohy třeba každou hodinku vztát protáhnout se a chvíli procvičit zrak tím, že zaostříte do dálky a pak na blízko (párkrát opakovat)