Lgee

Proč mají holky piercing?

V realitě moc ne, ale na 20% porn.videi je ty „holky“ mají, zaráží mě že to ty lidi sledují, teď sem našel jedno video hezký tvářičky, a všechno to zkazí piercingem… Sice se na to podívám a vyhonim si ale proč to musí tím piercingem kazit, to se lidem líbí nebo co? :'(

Odpovědi
iceT

Lidi se vždy chtěli zdobit…jedni mají tetování, druzí piercing, další si pletou copánky na bradce…
Když se ti holka s piercingem nelíbí, tak se na ni nekoukej, jak prosté, že?

da ny

Je to ozdoba, šperk, „výjimečnost“, odlišnost, provokace…
Holky mají piercing ze stejného důvodu jako kluci.