independent

Proč mají české tanky zpětná zrcátka?

(btw. já vím že je nemají, je to hádanka s vtipem, tak mi to zase nesmažte)

Nejlepší odpověď
marci1

Aby viděly, co se děje na bojišti. 🙂

Další odpovědi
Mc Merkurion

… to si pleteš, naše je nemají, mají je francouzské … je to narážka na druhou světovou …

independent

Polský vtip na čechy

Lamalam

Omyl – sedmdesát let starý vtip na Francouze.

independent

Zdá se že to všicni znáte

luckykubrt

Já ten vtip neznám, ale řekl bych, že všechny vozidla silničního provozu by měli být vybaveny zpětnými zrcátky… i vojenská bojová vozidla.

Mc Merkurion

… asi jsi neviděl nikdy bojové vozidlo, tam dělá zpětné zrcátko velitel vozu …

luckykubrt

Ale bylo by to aspoň legrační… tank se zpětnými zrcátky. :D

Kepler

No co, když je mají i piloti stíhaček? Blbě by to vypadalo jenom na ponorkách.