s1066

Proč létají ptáčci do budky jenom ráno?

Nejlepší odpověď
anonym

Mají tam slunečnici? Mají tam vodu na pití? Jestli jim něco schází a nejsou si jisti že u vás bude jídlo po celý den, dělají výzkumy a odlítaj třeba pár kilometrů do zahrádkářských osad kde se mají líp. A na okno přicházejí dojíst. Jestli je občasným žrádlem donutíme aby zůstávali a neodlétli zimovat jinam, musíme tuto skutečnost přetrpět celou zimu, a to až do konce Února.

Další odpovědi
Děda Louda

Celý den jsou v práci.

samicek333

Třeba tam zrovna jen ráno mají jídlo a pak ho snědí, jinak myslím, že tam nelétají pravideln, prostě když něco zahlédnou, tak se tam zastaví a pak letí dál. Asi jsou u vás i přes den, akorát si toho nevšímáte…