Bucpet

Andulky se chovají, jako by chtěla samice zasednout. Budku ale nemají. Co dělat?

Máme tři andulky. Jeden samec, jedna samice a jejich čtyřměsíční mládě. Budku jsme vyhodili z klece, jakmile začalo být mládě samostatné. Dnes jsem několikrát načapala samce, jak „skáče“ po samičce. Před chvílí ji dokonce začal krmit a vůbec se chovají, jako by chtěla samice zasednout. Budku ale nemají. Co dělat? Rozdělit je a nechat jednoho nebo druhého zařeného v kleci, anebo naistalovat zpět budku? To si jako řekli, že budou mít prostě malé a hotovo? Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
anonym

Zřejmě si oba navzájem vyměnili role a tentokrát samec skáče po samici. Podle mě chtějí jen změnu. :)

Bucpet

Není tady prosím opravdu nějaký chovatel?