Nikikalu

Proč koně řehtají?

Nejlepší odpověď
annas

Řehtání je jeden ze způsobů komunikace.
Je to hluboký, hlasitý zvuk, slyšitelný na velkou vzdálenost. Vydávají jej znejistělá zvířata, jež se oddělila od svých společníků, v návalu zuřivého úsilí dostat odpověď, která jim je umožní lokalizovat. Řehtání je hlubší, delší a zoufaleji než zaržání, které je vyšší a vyjadřuje pozdrav.

Další informace o zvucích, které vydávají koně, si můžete přečíst

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:2km3o5_fYd4J:­mazlicci29.blog­.cz/1104/rec-koni+pro%C4%8D­+%C5%99eht%C3%A1n%C3%­AD+kon%C3%AD&cd=11&hl=cs­&ct=clnk&gl=cz&sou­rce=www.google­.cz

Další odpovědi
beer

Řehtání, stejně jako další zvukové projevy, je jedním ze způsobů jejich komunikace. Proto řehtají ))

GM

Koně řehtají, ,psi štěkají, kočky mňoukají, ptáci cvrlikají … protože neumějí mluvit.

led

Prečo ľudia rozprávajú?
Každý tvor sa nejako dorozumieva