zjentek

Proč ke mě osud není příznivě nakloněn?

Přestože různě nakupuji, že třeba někdy nekoupím takovouto sochu>>>https://d15-a.sdn.cz/d15/c_im­g_QK_o/pPosa.jpeg?fl=cro­,0,0,1280,851%7Cres,1280­,,1%7Cwebp,75 . ani tu správnou čínskou keramickou misku třeba, nic… );

.............­.............­.............

Zdroj>>>https­://www.novinky­.cz/koktejl/cla­nek/zahradni-socha-ktera-jen-tak-stala-na-zahrade-ma-hodnotu-temer-ctvrt-miliardy-40391298#dop_­ab_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=no­vinky.sznhp.box&dop_req­_id=1keUI6A5wrd-202203221702&­dop_id=40391298&sou­rce=hp&seq_no=5&ut­m_campaign=&ut­m_medium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Nejlepší odpověď
Rokio

To je mi líto, příteli. Snad to příště bude lepší. Pokud chceš mít na něco dražšího, nešetři, ale investuj. Šetřením nezbohatneš. Šetřit máš pouze v tom smyslu, že nebudeš plýtvat jídlem, zbytečně moc topit, neutrácet příliš na zbytných výdajích apod.

Pokud jsem tvoji otázku nepochopil, tak se omlouvám.

Další odpovědi
elkon

Život není jen o nakupování keramiky.

_Bůh_

Kdo dá 237 milionů za těžítko… no nevím:-)

aliendrone

Eh ty jeden…,socha…, PCHE!
I mně není osud správně nakloněn a to čím dál častěji. Pamatuji doby (již jen matně), kdy příznivý náklon byl tak často, až k zbláznění! A dnes? Čéče nebýt modrého zázraku, tak nwm… :(

A ty tu teď plácáš cosi o příznivém náklonu ohledně nějaké SOCHY! Nebo sis vpravil intravenózně pokoutně někde v nemocniční laborce uzmutý vzorek odebrané Keplerovy krve a nyní na čundru stavět stan nemusíš, bo ti stačí jen přehodit přes sebe celtu? ;) :D :D

Se picnu – SOCHA?!? Já tomu světu rozumím čím dál tím méně, chjo… :(

zjentek

Co jsme kdy komu udělal tak zlého?