jirka F

Proč, když je situace s covidem v Praze nejhorší, se Praha neuzavře, jako tomu bylo u těch moravských měst na jaře?

To mně nedává smysl.

Nejlepší odpověď
Kepler

Myslím, že to souvisí s novou strategií nevypínat ekonomiku. To by už nás vážně srazilo na kolena. Spousta lidí dojíždí do Prahy za prací, studiem, nákupy. A spousta ji vyjíždí ven.

Další odpovědi
nyjono

Uzavřít milionové město není sto samé jako město s pár tisíci nebo několika sty obyvateli.
Jak píše Kepler, velké množství lidí tam jezdí do práce atd atd.

Emefej

Kolik lidí jezdí za prací do Prahy, kolik do Uničova?