Samtibalfars

Proč jsou vulgární výrazy nepřípustné když jen pomocí nich lze vyjádřit velikost problému?

Když se řekne například, že je něco v prd… čím to nahradit aby to mělo stejnou kadenci a nebyla sníženo vyjádření jak hodně to je v prd…

To stejné platí pro další vulgarismy. V rámci slušnosti tedy není povoleno sdělit naléhavost?

Odpovědi
Drap

Inteligentní člověk dokáže i bez vulgarit sdělit velikost problému. Třeba opisem

elkon

Je to hloupost, vše lze vyjádřit slušně, pokud má člověk dostatečnou slovní zásobu. Získat lze např. čtením. Jen primitiv užívá vulgární výrazy ve větší míře.