Kepler

Proč jsou Romové označováni jedním dechem jako sociálně vyloučení a zároveň se je snaží integrovat do společnosti?

Nedává mi to smysl, nemá to logiku. V našem baráku bydlí jedna rodina a nedovedete si představit, co všechno to obnáší, chvílemi to je na Chocholouška. Přitom ve vedlejší bytovce bydlí jen Romové a neustále je nějaký byt volný, páč neplatí nájmy a jsou z městského bytu vyhazováni. Prostě mi to hlava nebere.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Keplere, ty prostě NEDÁŠ pokoj! Imrvére se honíš za děvkama NEBO ruinuješ kasína a v přestávkách mezi tím se snažíš uchránit český národ před démonem alkoholu tím, že ho likviduješ až do dna, že jo? Však se to doneslo dokonce i k nám do Prahy!! ;) :D :D

Tohle bys samozřejmě věděl, kdybys trochu ubral a zpomalil! Protože jsou „sociálně vyloučení“ je nutné je „integrovat“. Já se domnívám, že je to NEZBYTNÉ k tomu, aby po „sociálním sloučení“ je bylo možno DEZINTEGROVAT! ;) :D :D

Další odpovědi
Ušel ventil

Proč se je snaží integrovat ? Prostě aby nebyli sociálně vyloučení ,
ovšem je to marná práce , a bude hůř , přijdou další snědší občané schválení naší vládou ,
a ti se integrovat nikdy nebudou .

Emefej

Musíme je integrovat, páč nejsou lidi a každý zaměstnavatel čeká na pracovité, chytré a šikovné fachmany.

Kryšpín

Můj starý příbuzný má názor, málo se do Romů investuje a i když do zařízení bytu stát investuje, tak když jej Rom opustí a přestěhuje se, tak další opět dostane nové zařízení bytu, přece si uvědomte, že ne každému sedí starší zařízení pro bydlení, tak se to prostě mění a jinak jakmile je přestaneme intengrovat, mohou přijít sankce z Bruselu

Kepler

Ušel ventil: já mám opačný názor. Není možné je integrovat, protože se to už několik staletí žádné vládě a státu nepodařilo. Takže marná snaha.

orestez

Tak především. Romy a u nás v Brně cikány není nutné integrovat. Možná u vás v Mostě.

Kepler

To mělo být jako na koho? Ze zúčastněných tady nikdo z Mostu není.

Kepler

Aliene, málo mě znáš! Za děvkama se už dlouho nehoním, protože mě ty směšné pohyby nebaví. Na kasína nemá důchodce chechtáky Co se týká alkoholu, řídím se slovy našeho Valašského krále Bolka I.: To je dneska samá droga, samá chemie, člověk má co dělat, aby vychoval normálního alkoholika! Mimochodem slivovica není na ožrání, ale je to enem medecína. Chlastat neumí enem cajzlové, tak radši jedou na drogách. Tak!
Ale s tou dezintegrací jsi mi nasadil brouka do hlavy. Nemáš známé (jako alien), od kterých bych si sehnal aspoň zakňaktel?

aliendrone

„>člověk má co dělat, aby vychoval normálního alkoholika!“
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

O tempora, o mores! ;) :D

Jednou se mě snažila vykostit nějaká troska – Predátor nebo jak si říkal… Zůstalo po něm pár věcí, nejvíc by tě asi zajímal „Shoulder cannon“, ale já už těch krámů nahrabal TOLIK, že si vážně nevzpomenu kam jsem ho pečlivě uklidil, abych ho v případě potřeby okamžitě našel! ;) :D :D

Kepler

Nedělej si prdel z krále, řekl svatou pravdu, která by se měla tesat do žuly a stát místo těch srandovních hodinek na Letné.! To můžeš jen z prezidenta.
O tempora, o mores – za prvé nevím co to je a za druhé mě to uráží! A zbytku taky nerozumím. No jasně -typický sjetý cajzl, sorry.