Není už ani odvaha odpovídat

Ani tak odvaha, jako spíše chuť. Uživatelé, kteří se nad otázkou zamýšlejí, jsou cenní a to je důvod, proč odpovídají i třeba později a jejich odpověď se kolikrát nedočká ani (pozitivní) reakce. Napříč tomu odpovědi typu ,,nevim, nezajímám se o to" tu otázku sráží.

Odvaha pak ve společenských otázkách, kdy místo reakce se buď nahlašuje a nebo (častěji) dopouští nemístných poznámek, které s tématem nesouvisí. Cením si těch, kteří to nevzdávají.

A k tobě dust8: Tvé otázky mám rád, některé osvěží tu zpustlost. Otázka o perníkové chaloupce mi přišla báječná. Pak s hvězdičkou neváhám. A o tom to i je. Takže asi tak.

Další odpovědi
anonym

Vidím to jinak, kámo...

Koncepční chyby v návrhu serveru, nedokáže tak jak je bslovit bohužel zaujmout specifické zájmové skupiny z jakéhokoliv oboru. Koncepčně je to teď jen takový obecnější chat. To je myslím základní prapříčina neúspěchu. Bylo by to snadno napravitelné ale ze strany provozovatele k tomu není bohužel znát nějaká vůle.

Vojta24

Chodí na odpovědi moc tapetářů

Problém jsou samotné otázky. Zbytečné, nicotné, hloupé (ne vždy, ale většinou). Už z těch otázek cítíš, že tazatel tu odpověď vůbec k ničemu nepotřebuje a jen se nudí a ubíjí čas. Pak ztratíš chuť odpovídat na cokoliv.

Autoři serveru si ale za tohle mohou sami, snažili se někdy oslovit lidi kteří se ptát potřebují ? Třeba kvůli své profesi ? Nesnažili nikdy … do těch svých uhozených dotazů+ dávají vždy jen naprosto obecné blbiny bez sebemenší špetky zaměření na nějaké hobby nebo profesi, takže předem víte, že se tu na nic odbornějšího odpovědi nedočkáte.

Třeba takový automechanik, umíte si představit kolik ten při své práci by měl dotazů ? A tady je samzořejmě nepoloží protoží místní všeznalci by mu odpověděli jenom: „mě to nezajímá“, „já autem vůbec nejezdím, jezdím jen vlakem a na kole“, alien by přihodil nějaký ten vtípek a mechoš už by sem nikdy znovu nestrčil nos, pochopil by, že odpovědi musí hledat opravdu jinde. Sem se totiž chodí jenom tak žvanit o ničem. (až na výjimky samozřejmě, vždy jsou i výjimky, ale výjimky obecný stav nezachrání)

To je problém odpovědí, a ten se nezlepší, protože A/ administrátoři ten problém ani nevidí B/ neví co by s ním měli dělat C/ i kdyby to věděli, nemají programátory, kteří by změny zapracovali.

Emefej

Chodí na odpovědi moc tapetářů