Kalim_YT

Proč jsou na tomto webu všichni tak negativní?

Proč když já nebo někdo jiný napíše otázku na níž nezná odpověď a potřebuje radu od lidí co tomu rozumí, tak mu 60% lidí napíše stylem “ty jsi idiot že to nevíš”, “na takové blbosti se neptej”, “nedělej tu ze sebe debila”,
Určitě se s tím střetnete i zde v komentářích.

Nejlepší odpověď
dudu

Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá. Mě např. irituje, že většina otázek zdejší omladiny není motivována znalostním hendikepem, nýbrž leností.

Další odpovědi
nyjono

Jak jsi přišel na to, že všichni?
O odpovědích typu, jak ty píšeš ani nevím.
A že by tento web byl baštou seniorů, jak se zde píše si taky nemyslím.
Spíš jde o to, jaká otázka – taková odpověď.

Emefej

Dokud nedáš konkrétní odkazy na takové odpovědi, zůstane tvá otázka jen pěkným příkladem ničím nepodložené generalizace.

michalds

Protože asi pokládáš „nekorektní“ otázky. Já vím, tyto stránky jsou baštou převážně starších lidí, kteří snědli veškerou moudrost světa.

Gonfaloniér

Lidi jsou skoro všichni negativní. Nejen tady na webu. Zajdi ven, zaposlouchej se. Samý negativismus, stěžování, nářky, smutek. Většinu si lidi způsobují sami, protože myslí automaticky negativně.

da ny

Některé otázky zde jsou trochu „zbytečné“, vyžadují radu odborníků.
Jiné si tazatel s přístupem k internetu může snadno vyhledat i sám….
Všichni zde negativní rozhodně nejsou ;)
Objevuje se zde i humor a realita, zkušenosti včetně životních..