Anonym2005

Proč jsem zde šikanován?

Tohle je šikana, kterej šašek to furt nahlášuje??!!

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Mám odejít

Bez komentáře
Dodržuj místní pravidla a kodex uživatele a nikdo ti nic nesmaže.

Další odpovědi
Disraeli

Mám odejít

Filip84

Mám odejít

A proč se ptáš? Už jsi psal, že tady končíš, tak, laskavě, dodrž slovo a spánembohem, ano? 🙂

Jsi vlezlý a otravný jako štěnice. Stěžování si není dobrá cesta k řešení čehokoli.

elkon

Mám odejít

Ano, takových už je tu víc a drží se zde „zuby nehty“.

Dvorní šašek

Nemám odejít

A co ti bylo nahlášeno?

Mravenec

Nemám odejít

A čemu se divíš proboha? Vložil jsi otázku „TAK SCHVÁLNĚ JAK DLOUHO TU BUDE“ Proč by tady tohle mělo zůstat? CO na tom jako nechápeš? Když položíš normální dotaz, nikdo ho mazat nebude. Tak prostě počkej, až tě napadne něco smysluplného a zeptej se. Nevkládej denně 10 dotazů, proč ti kdo kdy kde jak někde v minulosti něco skryl – smazal – nahlásil. Stejně to tu nikdo neví a ví to pouze ten, kdo nahlásil, jenž se zcela určitě nepřizná.

Porkman

Mám odejít

Dochy

Mám odejít

Dochy

Až budeš pokládat rozumné dotazy v souladu s kodexem servru, nejspíš Ti je nikdo nahlašovat nebude. Pokud sem posíláš jen sprosťárny pro své pobavení tak se nediv.

Anonym2005

Jestli mám rozbít držku spolužákovi

elkon

Když je někdo pako, tak zřejmě ani neví co je vulgarita a pak se všemu diví.

Mravenec

A co ti na tom nedochází? Je to vulgární a navíc, kdyby někdo souhlasil, tak nabádá k protiprávnímu jednání.

Anonym2005

Mně skoro každý dotaz mažou 😂😂

Mravenec

Jaký konkrétně dotaz ti byl smazán? Z těch normálních. Jmenuj.