Rokio

Proč jsem hebefrenní schizofrenik, když nemám halucinace, ani bludy?

Schizofrenik má halucinace, nebo alespoň bludy. Hlasy neslyším. Mám jen pseudoiluze. Bludy myslím také nemám. To s tím panošem vím, že je hloupost. Nejsem přesvědčen, že mě někdo pomlouvá, nýbrž si to pouze myslím. Vím, že ty myšlenky v mé hlavě nemají co dělat. Jedná se o utkvělé představy.

Odpovědi
Filip84

To jsou zase Tvé pakoniny, Tvé domněnky. Třeba bys je měl, kdybys nebyl na antipsychoticích – jak to máme vědět?

Máš schizofrenní myšlení, tečka! 🙄🤦‍♀️ Furt cosi! 🙄