bolak

Proč ještě neumíme dělat z trávy maso?

Třeba taková kráva přeci žere jen trávu, a z té roste a roste, přibývá na váze a protože každý tělo, jak člověka tak zvířecí je v podstatě stroj, je kráva vlastně strojem který přetváří jednu hmotu na druhou a vyrábí tak z trávy maso, jaktože tedy lidstvo nedokáže nějaký podobný umělý stroj zkonstruovat? Trávy je přeci všude dost, hlad by pak úplně vymizel.

Nejlepší odpověď
quentos

Kráva z trávy umí dělat leda výkaly, maso těžko :{D> asi proto to neumíme ani my.

Další odpovědi
Emefej

Z trávy ne, ale ze sojových bobů se dělá něco, co velmi vzdáleně může maso připomínat.

zjentek

to je udělaný schválně tak a veganům se nemá vysmívat, páč až přijde opravdovej hlad, tak tady jasně vidíš, že přežijou jenom ti, co žerou přímo trávu bez úprav

Cascada

Protože kráva je levnější než takový stoj vyrobit a vyvinout. Možná v budoucnu až technika pokročí a lidi nebudu mít co dělat vytvoří i technologie výroby masa z trávy. Kdyby člověk před 200 lety vyděl dnešní kravín ze vzduchu říkal by si jak skvělí stroj ten kravín je, vozí se tam tráva a odváží krávy.

redy

Kráva nežere jen trávu, ale šrot brambory řepu a cojávím co ji ještě podstrojujou 🙂

anonym

http://www.veganske-recepty.wz.cz/
Doplňuji:
(diskriminace meat shit).

jstastny

To bychom toho museli ještě hodně vyzkoumat v oboru genetiky. A do toho se nikomu nechce, protože dělat maso z krav je přece levnější.
Mě samotného ale už dávno napadla myšlenka, že by se maso dalo dělat z medůz (které se přemnožují). Narozdíl od trávy jsou medůzy stejně jako maso z bílkovin, takže by je vlastně stačilo jen nějak rozpustit, slisovat a přidat aroma.