Kazatel

Proč je zpráva o střetu zájmů předsedy vlády pro obyčejné smrtelníky tajná? Copak se to netýká našich veřejných financí?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Pokud je to pouze v režimu „Tajné“, pronikne to ven do dvou dnů. Pokud je to „Přísně tajné“, bude to venku o 2 dny později.

Další odpovědi
dudu

Nechápu proč se vzrušuješ. Babiš přece mluví o koze a zpráva z Bruselu o voze. Problém vznikl v chybné práci tvůrců zákona o střetu zájmů kam dodnes nejsou implementovány dodatečně zpřísněné unijní podmínky. Buď si jist, že ustanovení předmětného normy České republiky jsou díky partě jeho právníků jak premiérem, tak i ze strany Agrofertu beze zbytku respektovány. Pokud se tedy stane aktuální případná korekce dotací od EU, pak se dobropis nebude týkat pana Babiše.

elkon

Kdybys poslouchal pořádně, tak bys věděl, že Brusel zprávu označil za tajnou. To znamená, že není pro každého joudu. A to, že už se některé věci dostaly ven, svědčí o nespolehlivosti našich státních úředníků.

Edison

Ona je ZATÍM tajná. Chce to lépe sledovat média. Teď se čeká na doručení oficiálního textu zprávy v češtině. Pak budou další dva měsíce na nějakou odpověď ČR. Pak už nevím, co se bude dít, ale až bude celé několikaotáčkové kolečko ukončeno, měla by být zpráva zveřejněna. Pravděpodobně jedním ze subjektů, kteří ji zveřejní bude komise EU.

marci1

Tajná je jen prozatím. Myslím si, že se v cuku letu objeví na netu. 🙂

dubraro

IMHO proto, že by obyčejným smrtelníkům nebyla nijak užitečná. Odhaduji to okolo stovky stran nesrozumitelné právničtiny. Co se již ví, že má 58 příloh…

Pepa25

Nepochybuju o tom, že bude zveřejněna – řekl bych, že je jen otázka kdy.

Edison

Zveřejněn má být až konečný výsledek. Řízení nebylo dosud ukončeno. Viz moje odpověď.

Kazatel

Nesmíš věřit všem lžím svého guru, řízení bylo ukončeno. Teď již má pouze ČR říct, jak to hodlá řešit. Mě by bohatě stačilo slyšet, že pokud se bude něco vracet, nebo krátit, půjde to k tíži toho, kdo tyto dotace pobral, nikoli k tíži občanů ČR.