Avatar uživatele
Pokročilý

Proč je zpráva o střetu zájmů předsedy vlády pro obyčejné smrtelníky tajná? Copak se to netýká našich veřejných financí?

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

Pokud je to pouze v režimu "Tajné", pronikne to ven do dvou dnů. Pokud je to "Přísně tajné", bude to venku o 2 dny později.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Nechápu proč se vzrušuješ. Babiš přece mluví o koze a zpráva z Bruselu o voze. Problém vznikl v chybné práci tvůrců zákona o střetu zájmů kam dodnes nejsou implementovány dodatečně zpřísněné unijní podmínky. Buď si jist, že ustanovení předmětného normy České republiky jsou díky partě jeho právníků jak premiérem, tak i ze strany Agrofertu beze zbytku respektovány. Pokud se tedy stane aktuální případná korekce dotací od EU, pak se dobropis nebude týkat pana Babiše.


Avatar uživatele
Bronzový

Kdybys poslouchal pořádně, tak bys věděl, že Brusel zprávu označil za tajnou. To znamená, že není pro každého joudu. A to, že už se některé věci dostaly ven, svědčí o nespolehlivosti našich státních úředníků.


Avatar uživatele
Stříbrný

Ona je ZATÍM tajná. Chce to lépe sledovat média. Teď se čeká na doručení oficiálního textu zprávy v češtině. Pak budou další dva měsíce na nějakou odpověď ČR. Pak už nevím, co se bude dít, ale až bude celé několikaotáčkové kolečko ukončeno, měla by být zpráva zveřejněna. Pravděpodobně jedním ze subjektů, kteří ji zveřejní bude komise EU.


Avatar uživatele
Zlatý

Tajná je jen prozatím. Myslím si, že se v cuku letu objeví na netu. :-))


Avatar uživatele
Stříbrný

IMHO proto, že by obyčejným smrtelníkům nebyla nijak užitečná. Odhaduji to okolo stovky stran nesrozumitelné právničtiny. Co se již ví, že má 58 příloh...


Avatar uživatele
Bronzový

Nepochybuju o tom, že bude zveřejněna - řekl bych, že je jen otázka kdy.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Stříbrný

Edison

Zveřejněn má být až konečný výsledek. Řízení nebylo dosud ukončeno. Viz moje odpověď.

Avatar uživatele
Pokročilý

Kazatel

Nesmíš věřit všem lžím svého guru, řízení bylo ukončeno. Teď již má pouze ČR říct, jak to hodlá řešit. Mě by bohatě stačilo slyšet, že pokud se bude něco vracet, nebo krátit, půjde to k tíži toho, kdo tyto dotace pobral, nikoli k tíži občanů ČR.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 4987
Zlatý Drap 3112
Zlatý led 2195
Zlatý Kepler 1957
Zlatý marci1 1707
Zlatý ivzez 1396
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1257
Zlatý mosoj 969
Zlatý zjentek 835

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.