Američanka

Proč je v USA i Kanadě nespočet domů na prodej?

Na realitní inzerci zillow.com nebo realtor.com i redfin.com je v USA i Kanadě nespočet domů na prodej ale ikdyž je dům např. v Ohio za 125.000$ nebo v Sarasotě na Floridě za 200.000$ nikdo o domy nejeví i několik měsíců zájem. Čím to je že v USA i Kanadě jsou stovky tisíc domů na prodej i x let ale kupec skoro žádny to obyvatelé USA i Kanady nemají o domy vůbec zájem ikdyž stojí např. jen 200.000$? Děkuji. https://www.re­altor.com/rea­lestateandhomes-search/Sarasota_FL

Nejlepší odpověď
jáára

To sou baráky z papundeklu. Postaví rám, natáhnou lanka, a obložej to překližkou a dřevem. Za dva dny hotový.

Další odpovědi
led

Kvalitný dom stojí viac. V tejto cene kúpite dom typu ako napísal jáára, ak porovnávam ceny a konštrukcie domov z ktorých dvojica architektov na tv.spektrum rekonštruuje na „Dom snov“, alebo v rôznych amerických filmov hlavne z vidieka..
Prečo nekupujú? zjavne preto, že pre tých, čo majú záujem o dom, nik nemá o daný dom záujem.

aliendrone

Osobně bych to nevzal ani ZADARMO! Proč? Jak už napsali ostatní, začne trochu foukat, přijdeš nejen o dům, ale o všechno v něm! Někdo škrtne sirkou a než přijedou hasiči přijdeš o všechno! Někdo neumí parkovat a projede ti skrz naskrz celým barákem! Nebo přilezou brablenci (termiti) a také máš vymalováno. Tyo víš kolik tam stojí pojištění? ;) :D :D

Jinak nemovitostí je přebytek právě od krize 2008/9.

Drap

Ceny co uvádíš zřejmě ani nepatří pořádným domům, ale spíše chatrčím. A co se kupců týká, i u nás najdeš stovky domů co nabízí realitky. Některé se prodají hned, u některých to trvá déle, některé se neprodají vůbec.
Američané na rozdíl od nás mají i trochu jinou mentalitu a jiný životní styl, co se třeba týká stěhování za prací a podobně.
Myslím, že situace s trhem nemovitostí je s drobnými odchylkami stejná téměř na celé světě.

Mc Merkurion

… podívej se, kolik je nabízeno v čr a pak srovnávej, co se děje a činí v júesej je mi u zádele …