Jiří Čapek

Co je to za styl domu?

Líbí se mi tento styl domu, víte o co se jedná? Podobných domů je v okolí více a viděl jsem to pravděpodobně i v jiných městech. Napadá mě samozřejmě funkcionalismus, ale to úplně nebude ono.

Odpovědi
Emefej

Styl nepoznám, ale funkcionalismus to zcela určitě není, ten byl záležitostí první republiky, odhaduji, že barák na fotce je ze 70.- 80. let.

Kepler

Bungalov

Alesh

hnusná kostka s hnusnou kostkou jako garáž … tak to bude pokus o kubismus! 🙂