_Bůh_

Proč je uživatel elkon agresivní vůči ostatním uživatelům?

Zejména přání smrti vůči uživateli Rokio a obdobná jednání

Nejlepší odpověď
Drap

Pánové, domnívám se, že se všichni mýlíte. Agresivní začne být pouze na debily a dementní blbce, kteří tady pouze trolí a obtěžují ostatní, a to ještě jen tehdy, když slušného upozornění nedbají a řádně ho už vytočí.

Další odpovědi
zjentek

Může jít třeba o psych. následky vakcinace. Uživatel se netají tím, že je důkladně otečkovaným vítačem. Klidně si můžete podat ruce, případně svorně pomoci nějakým potřebným.

Kepler

To už jsou takoví týpci od přirození. Ve skutečnosti lidé nešťastní.

annas

Přiznávám, že se mně některé elkonovy reakce nelíbí, i když má pravdu, ale mohl by volit jinou formu. Ale raději se dívejte na sebe a na své opakované „dostat ban“ a jiné reakce u otázek. Chováte se, jako byste měl na této stránce rozhodující slovo a zastupoval admina.

Neplatí u vás – podle sebe soudím tebe?. Podle sebe soudím tebe… Toto úsloví je vysvětlené v archivu, zkuste se zamyslet.

Podle sebe soudím tebe… vyjádřeíí odbornoíka.

„Přísloví, které všichni dobře známe, ale málokdy si uvědomujeme jeho moudrost. Nebo jinak řečeno, jeho nápovědu. Podle mého názoru by se toto přísloví mělo nechat “pozlatit” a jeho význam by se měl povinně vysvětlovat již dětem ve školách. Ubylo by zbytečné zloby a pokrytectví, kterých se nám někdy dostává z nepochopení druhých více, než jsme schopni unést. Přísloví má všeobecnou a nadčasovou platnost, platí pro společenské vztahy stejně dobře, jako pro vztahy v rodině. A bude tomu tak vždy.“

více v odkazu

https://www.zeleny-grunt.cz/podle-sebe-soudim-tebe/

Píšete často nevhodně, co soudíte o lidech kolem sebe, alel tím ukazujete na sebe , jaký jste. .

jirka F

Může to být těžký pohodář a trochu suchar.

Kryšpín

Covid válka na UA, sexuální problém, přebytek peněz a pod.

Marty Koller

Úplně nejvíc agresivní, nechci ho pomlouvat že je to člověk který má v životě starosti. Ale Není to od něj hezký předávat bolesti ostatním.

Marty Koller

Zjentek: Máš pravdu, jsi borec👍👍🙂

Marty Koller

Drap: Jenže Elkon není normální, když bezdůvodně nadává a křičí magor fakt.

Drap

Nikdy jsem ho neslyšel křičet.