Proč je tak složité pro Středoevropana získat práci v SAE?

Když čtu tento článek „Práce ve Spojených arabských emirátech“ tak si říkam proč je tak složité pro Středoevropana získat práci na nižších pracovních pozicích je sice logické že ikdyž ne všichni z pracovníků z Asie (zejména z chudých států), která je v SAE za velice levnou pracovní sílu budou umět třeba vařit,opravovat automobily,zah­radničit nebo vyrabět dorty nebo i jiné profese proč tedy nedají SAE také možnost Středoevropanům,Za­padoevropanům nebo Východoevropanům získat práci a raději příjmou asiaty. Děkuji https://www.arabske-emiraty.org/prace/

Odpovědi
ivzez

Asiaté jsou ochotni pracovat za nižší mzdy.

Až budete zaměstnavatelem, také si budete
vybírat, koho zaměstnáte a koho ne.

anonym

Až tak složité to není,problém je, že jsou žádané jen určité profese.Znám 2 lidi,kteří tam pracují. Spolužák dělá ošetřovate nějakému bohatému dědkovi (o ženy se tuším starat nesmí). No a kamarádka je zdr.sestra v nemocnici. Pro tyto profese jsou naopak Evropané žádaní a na naše poměry až neuvěřitelně placení. Tak až se staneš zdravotním bratrem, tak ti to domluvím.

hapiky

Jiné kultura přináší jiné zvyky a ty své si SAE chrání.
Kdo z Evropanů by dělal za stejné peníze jako Asiat z chudého státu?
Kdo se bude z Evropanů denně modlit k Aláhovi stejně jako muslim?
Která Evropanka by chtěla žít nebo se při návštěvě chovat podle Arabské kultury?
Evropané mají svoji určitou hrdost, stravování, způsob života atd, atd…