yuko

Proc je smazana nelegalni odpoved a nelegalni otazka smazana neni?

Mozna je lepsi ani neodpovidat, protoze moje odpoved je pry nelegalni, ale nelegalni otazku legalni jsou? Aneb, jak se neprimo zeptat, jak spachat sebevrazdu a jine podobne.
Nac se namahat?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Tu si každý maže co chce a ne, protože by některé otázky a odpovědi porušovaly pravidla, ale protože se některých uživatelů nějak dotknou (prostě si je vezmou osobně nebo se jim jen nelíbí jejich obsah, protože je vrozporu s jejich přesvědčením) a nebo mají něco proti jinému uživateli, a tak při první šanci jeho příspěvek smáznou… -_-

:'D

Další odpovědi
led

Oficiálne zdôvodnenie sa dozviete v emaile od admina.
Niekedy sa v predpísaných zdôvodnenia
Prosím sdělte nám, proč chcete otázku nahlásit: *
Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování.
Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.
Spam, reklama, obtěžující příspěvek.
Plagiátorství, porušení autorských práv.
Nelegální obsah, odkaz na nelegální obsah (porušující platné zákony).
Opakující se příspěvek, duplicitní příspěvek.
Zadání úlohy, domácího úkolu, soutěžní otázky (jiné probíhající soutěže).
Ostatní porušení pravidel serveru nebo kodexu uživatele.
Jiné (důvod zašlete administrátorovi na e-mail info@odpovedi.cz)

  • povinná položka na nahlásenie

nenájde vhodné zdôvodnenie,
aj keď je možnosť napísať zdôvodnenie emailom, prevažná väčšina nahlasovateľov použije ktorékoľvek navrhované zdôvodnenie. (zjednodušene: načo vkladať vlastný názor, keď otázka v prípade strieborného a zlatého užívateľa aj tak po nahlásení „zmizne“)

ivzez

Možná má ten, kdo odpověď nahlásil,
na legálnost jiný názor než Vy.

(Nevím, kterou otázku míníte, takže jen obecně.)

anonym

Bylo by lepší upřesnit o jakou otázku šlo a pokud možno i odpověď. Když tu bohužel už nemám čas dennodenně vysedávat, tak ztrácím přehled.
(…Nějak si vydělat musím! :(…)

yuko

To bych taky rada vedela, ktery muj odkaz byl nelegalni a mohla uznat muj precin.

yuko

Dekuji vsem i posilam omluvu adminu, uz vim, v cem byl problem a chapu to. Priste nebudu odkazovat na vsem znamou stranku 🙂