Mrzí vás, že vám byl smazán nějakým tupcem příspěvek, který neodporoval pravidlům a kodexu těchto stránek?

Nejlepší odpověď
led

Komu není zhůry dáno, v apatyce nekoupí!
Rozčilování se na člověka mdlého rozumu škodí vlastnímu zdraví! varuje 10 z 10 lékařů
Dodatok:
o mazaní otázok/odpovedí užívateľmi
tony2412
1 – Užívateľ nahlási, podľa neho, závadný príspevok, v prípade strieborného/zla­tého nahlasovateľa sa príspevok nahlásením skryje – zneviditeľní, v ostatných prípadoch ostáva viditeľný,

  • týmto odpovedám aj na otázku setapoucha, ktorý ako bronzový nemá oprávnenie nahlásením skryť príspevok-

a čaká na rozhodnutie admina.
2 – O odstránení príspevku, alebo jeho opätovnom zviditeľnení, rozhoduje len admin, žiadný užívateľ (pokiaľ nemá právomoc admina)
Takže vídíte, že reči o mazaní otázok/odpovedí užívateľmi sú nepravdivé, zavádzajúce a neopodstatnené

Další odpovědi
briketka10

Ano dnes ráno dva, ale já jsem mu oplatila
stejnou mincí nejsem splachovací ! Dosud
jsem byla, ale už si nenechám nic líbit ani
zde na tomto serveru.
Jeden byla gratulace stará ke zlatu, nebo
ke stříbru, nevím k čemu mu to pomohlo
jen, aby zmizelo pár bodů i ostatním??
A další má odpověď v otázce uživatele
Mravence :

Příspěvek: Že stahuju hudbu, filmy, ukládám fotky,
co si nafotím, sleduju občas Archiv
Prima PLAY a FB mám, ale moc ho
nepoužívám pak prošvihnu občas ňákou
událost kamarádů a omlouvám se jim.

Nahlásil uživatel: Jugar

Z důvodu: Plagiátorství, porušení autorských práv.

Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.
_____________­________________________

A tady je ten druhý nahlášený :
Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: moc moc moc Vám všem děkuji za gratulace 😁 Hanulko ani nevíš jaký mi teď děláš chutě mňam..
mám Vás moc ráda..
Doplňuji:
ještě jednou děkuji za obrázky jeden je hezčí než druhý, žabka na kameni, méďa, kytička, mlíčko a dortík-Barbie 🙂

Nahlásil uživatel: Jugar

Z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.

Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.

gecco

Někteří (nebudu jmenovat 😉 si mazáním kompenzují mozkovou dekompenzaci…
😉

Elk

Podivím se, ale nějak to nezkoumám, neřeším. Já to nedělám a když má někdo z toho radost, tak ať se poměje.

setapouch

Ne. Spíš mě mrzí, že se tu neměří všem stejně. Např. proč, přes nahlášení, zůstává odpověď led v http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mate-proti-slovenstine , když neodpovídá na položenou otázku?

tony2412

Já jsem to nějak nepochopil kdo o tom rozhoduje,a je mi to fakt jedno,ale připomíná mi to cenzůru.......někdo se prostě rád cejtí důležitej 🙂

jmhad

Ty žabomyší války chytrých a chytřejších v honbě za body nemá cenu komentovat. Kdo chápe smysl těchto stránek poctivě, ten má tohle na háku. A třeba se sem nebojí dát svoji fotku.

anonym

Ono stahovat filmy bez povolení autora je taky pěkná legrace.
http://techne­t.idnes.cz/ko­pirovat-na-prazdna-media-lze-pouze-z-legalnich-zdroju-rozhodl-soud-1jt-/sw_internet.as­px?c=A140410_151806_sw_in­ternet_vse

briketka10

Stahování pro osobní potřebu je u nás
legální 😁
Do práva autorského tak nezasahuje ten, kdo pro svou osobní potřebu zhotoví záznam, rozmnoženinu nebo napodobeninu díla.
Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/ko­pirovat-na-prazdna-media-lze-pouze-z-legalnich-zdroju-rozhodl-soud-1jt-/sw_internet.as­px?c=A140410_151806_sw_in­ternet_vse

led

gecco,
„kompenzují mozkovou dekompenzaci“ nádherný výraz
máš na to autorské právo, alebo je použitie „free“?

setapouch

Jugar: zatím se ale nic nezměnilo a stahování, byť z nelegálních zdrojů, je stále legální.

briketka10

setapouchu,

Jestli i Ty tvrdíš, že je to stahování legální,tak mi řekni,
jak je možný, že Jugar nahlašuje, jako blázen všechny
otázky i odpovědi s tématem, kde se stahujou filmy?
Co ho to popadlo?

setapouch

Nevím. Ale já to tu tvrdím už dlouho. Zejména takový arygnoc by o tom mohl vyprávět – kolikrát už jsem mu vysvětloval, že lže o nutnosti stahovat jen z legálních zdrojů…