Avatar uživatele
anonym

Mrzí vás, že vám byl smazán nějakým tupcem příspěvek, který neodporoval pravidlům a kodexu těchto stránek?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, Elk, briketka10, gagaga, gecco, DoTazatel před 3099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Komu není zhůry dáno, v apatyce nekoupí!
Rozčilování se na člověka mdlého rozumu škodí vlastnímu zdraví! varuje 10 z 10 lékařů
Dodatok:
o mazaní otázok/odpovedí užívateľmi
tony2412
1 – Užívateľ nahlási, podľa neho, závadný príspevok, v prípade strieborného/zla­tého nahlasovateľa sa príspevok nahlásením skryje – zneviditeľní, v ostatných prípadoch ostáva viditeľný,

  • týmto odpovedám aj na otázku setapoucha, ktorý ako bronzový nemá oprávnenie nahlásením skryť príspevok-

a čaká na rozhodnutie admina.
2 – O odstránení príspevku, alebo jeho opätovnom zviditeľnení, rozhoduje len admin, žiadný užívateľ (pokiaľ nemá právomoc admina)
Takže vídíte, že reči o mazaní otázok/odpovedí užívateľmi sú nepravdivé, zavádzajúce a neopodstatnené

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Ano dnes ráno dva, ale já jsem mu oplatila
stejnou mincí nejsem splachovací ! Dosud
jsem byla, ale už si nenechám nic líbit ani
zde na tomto serveru.
Jeden byla gratulace stará ke zlatu, nebo
ke stříbru, nevím k čemu mu to pomohlo
jen, aby zmizelo pár bodů i ostatním??
A další má odpověď v otázce uživatele
Mravence :

Příspěvek: Že stahuju hudbu, filmy, ukládám fotky,
co si nafotím, sleduju občas Archiv
Prima PLAY a FB mám, ale moc ho
nepoužívám pak prošvihnu občas ňákou
událost kamarádů a omlouvám se jim.

Nahlásil uživatel: Jugar

Z důvodu: Plagiátorství, porušení autorských práv.

Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.
_____________­________________________

A tady je ten druhý nahlášený :
Milý uživateli,

váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: moc moc moc Vám všem děkuji za gratulace 😁 Hanulko ani nevíš jaký mi teď děláš chutě mňam..
mám Vás moc ráda..
Doplňuji:
ještě jednou děkuji za obrázky jeden je hezčí než druhý, žabka na kameni, méďa, kytička, mlíčko a dortík-Barbie 🙂

Nahlásil uživatel: Jugar

Z důvodu: Chybně formulovaný nebo nesrozumitelný příspěvek.

Po posouzení administrátorem bude váš příspěvek buď na server navrácen (je možné, že v upravené podobě) nebo ze serveru odstraněn. O případném odstranění příspěvku obdržíte informaci prostřednictvím e-maillu.

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Někteří (nebudu jmenovat 😉 si mazáním kompenzují mozkovou dekompenzaci…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Podivím se, ale nějak to nezkoumám, neřeším. Já to nedělám a když má někdo z toho radost, tak ať se poměje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Ne. Spíš mě mrzí, že se tu neměří všem stejně. Např. proč, přes nahlášení, zůstává odpověď led v http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mate-proti-slovenstine , když neodpovídá na položenou otázku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tony2412

Já jsem to nějak nepochopil kdo o tom rozhoduje,a je mi to fakt jedno,ale připomíná mi to cenzůru.......někdo se prostě rád cejtí důležitej 🙂

Upravil/a: tony2412

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Ty žabomyší války chytrých a chytřejších v honbě za body nemá cenu komentovat. Kdo chápe smysl těchto stránek poctivě, ten má tohle na háku. A třeba se sem nebojí dát svoji fotku.

Upravil/a: jmhad

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ono stahovat filmy bez povolení autora je taky pěkná legrace.
http://techne­t.idnes.cz/ko­pirovat-na-prazdna-media-lze-pouze-z-legalnich-zdroju-rozhodl-soud-1jt-/sw_internet.as­px?c=A140410_151806_sw_in­ternet_vse

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Stahování pro osobní potřebu je u nás
legální 😁
Do práva autorského tak nezasahuje ten, kdo pro svou osobní potřebu zhotoví záznam, rozmnoženinu nebo napodobeninu díla.
Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/ko­pirovat-na-prazdna-media-lze-pouze-z-legalnich-zdroju-rozhodl-soud-1jt-/sw_internet.as­px?c=A140410_151806_sw_in­ternet_vse

před 3098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

gecco,
„kompenzují mozkovou dekompenzaci“ nádherný výraz
máš na to autorské právo, alebo je použitie „free“?

před 3098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Jugar: zatím se ale nic nezměnilo a stahování, byť z nelegálních zdrojů, je stále legální.

před 3098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

setapouchu,

Jestli i Ty tvrdíš, že je to stahování legální,tak mi řekni,
jak je možný, že Jugar nahlašuje, jako blázen všechny
otázky i odpovědi s tématem, kde se stahujou filmy?
Co ho to popadlo?

před 3097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Nevím. Ale já to tu tvrdím už dlouho. Zejména takový arygnoc by o tom mohl vyprávět – kolikrát už jsem mu vysvětloval, že lže o nutnosti stahovat jen z legálních zdrojů…

před 3097 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek