zjentek

Proč je na mikrovlnce zepředu veliký nápis 750W, když zezadu jsou drobným písmem zcela jiné údaje?

Takže tam vidíme zepředu nápis jak kráva: 750W TOP GRILL, a zezadu pak drobným: micro 1400W, grill 1000W. 🤷‍♂️

(Upozorňuju, že jiným grilem než „top“ MW nedisponuje.)

Nejlepší odpověď
Hlada

750 W je výkon, 1 400 W příkon MW, gril má výkon = příkon 1 000 W.

Další odpovědi
Darcy

vyšší stupeň = vyšší spotřeba = vyšší odběr.

aevul

Je to chyták na blbce. Gratuluju, nachytal ses.

dubraro

750W je výkon generovaných mikrovln. 1400W je příkon (spotřeba).

seraphico

U toho Moulinexu je výkon 750 W, příkon mikrovln 1400 W a příkon grilu 1000 W.
Rohnson má výkon 900 W, příkony jsou stejné.

zjentek

Darcy, díky, ale raději počkáme na nějakou otázku okolo vaření v MW, ok? (; ((;

seraphico

Může to být příkon a výkon. Jestli chceš přesnou odpověď, tak napiš typ té tvé záhadné mikrovlnky 😄.

zjentek

Tohle je stařičký Moulinex. A pak je tady ještě Rohnson a na té je uvedeno v pořadí, sleduj: Power 900W, Micro 1400W, grill 1000W. No kidding. VTF? (;