Marsyas

Proč je google lepší než seznam?

Je to evidentní, ale proč tomu tak je?

Nejlepší odpověď
Terryle

Protože používá jinej vyhledávací algoritmus, tuším. Google eviduje nejenom adresu a obsah, ale i vazby mezi stránkama.
Google vám na prvních místech vyhodí odkazy, na které odkazuje nejvíc stránek – a z toho usoudí, že by měly být nejkvalitnější. A samozřejmě je mezinárodní, takže bere v potaz celej svět, což by to hodnocení podle počtu odkazů mělo zpřesňovat a potvrzovat. Kdežto české vyhledávače hledají převážně v malým českým rybníčku…
Doplňuji:
Jo, Seznam má podle všeho (rok starý zdroj) svůj vlastní systém hodnocení kvalitních odkazů: http://www.web­hosting-domeny.info/seo/s-rank.php
Ten googlácký ale podle všeho funguje na podobném principu. Takže bych příčiny viděla asi v té googlí mezinárodnosti…

Další odpovědi
anonym

http://www.lu­pa.cz/clanky/du­san-janovsky-seznam-zustane-jednickou-i-nadale/

jandmil

Seznam mám rád, je mi sympatický a blízký, a taky je český. Když ale nestačí, sáhnu po Googlu taky.