kosmas2025

Proč heterosexuálové také nepořádají „pochody hrdosti“ kvůli své sexuální orientaci?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Protože normálnost je dnes nežádoucí přežitek. Oslavuje se nenormálnost, a kdejaká extravagantnost.

Další odpovědi
Arne1

Řekl bych, že jsou nad takové okaté blbiny povzneseni. Nepotřebují si nic dokazovat.

Pepa25

Někteří gayové pořádají pochody hrdosti a někteří heterosexuálové protidemonstrace, „pochody pro rodinu“ atd. …

elkon

Protože se nepotřebují předvádět. Nemá to s hrdostí nic společného, je to druh exhibicionismu, který, jako v mnoha jiných, stejně hloupých nápadech, přišel zpoza oceánu. A někteří to tak dnes mají, že co je z téhle strany, je vzor všech vzorů nejvzorovatější. Ale pro nás co jsme normální, je to trapné.

da ny

Proč, nevím.
Já tu touhu nemám a ostatních jsem se neptala ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.