Pottato

Proč je číslo 42 v Marvel Universe?

číslo 42 je vidět ve více filmech.. např. oblek Tonyho Starka měl č. 42, Winter Soldier použil stíhačku č. 42 k tomu, aby se dostal na Helikarier.. Je to nějakej easter egg nebo shoda náhod? Pochybuju

proč číslo 42 v marvel universu?

Nejlepší odpověď
annas

Náhoda to není, ty neexistují, ale mohl jste zkusit vyhledat sám tak jako já.

https://www.in­sider.com/spi­der-man-spider-verse-42-meaning-2019-2

Čslo 42 se objevuje v klíčových scénách v rámci „Spider-Man: Into the Spider-Verse“ a je také v původní komiksové knize .

Někteří fanoušci věřili, že souvisí s knihou „Průvodce stopaře po galaxii“, ale ve skutečnosti jde o odkaz na baseballovou legendu Jackie Robinsonova a jeho číslo dresu 42.

Číslo 42 se objeví v „Spider-Man: Into the Spider-Verse“. Tři režiséři filmu , Peter Persichetti, Peter Ramsey a Rodney Rothman, vytáhli tento číselný odkaz přímo z původního příběhu komiksu Miles Morales, který napsal Brian Michael Bendis

Myslím, že číslo 42 je také jen jednou z mnoha poct k průlomovým postavám v naší vlastní historii,“ řekl Bob Persichetti . „Michael Jordan se stal touto ikonou nejen proto, že byl největším basketbalovým hráčem všech dob, ale proto, že jeho boty se staly nejznámějšími botami všech dob, a tak jsme je použili.“.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… protože je to odpověď na nejdůležitější otázku lidstva …