zjentek

Proč chudákoj Babišoj furt nedaj pokoj?

Šak platy šli nahoru, ekonomika supr- těžce zadlužení lidé si jezdí v luxusních kárách, ti jedinci, kteří si vydělaj „sotva na jídlo“, trpí čtvrtým stupněm obezity a tak co porád čecháčci remcaj? Pojďte žít do Bruntálu! Vsadím euro, že si přilepšili i ti chudácí, kteří si dovolují mrhat drahými květy a tím jasně veřejně představují svůj postoj k přírodě a jejím krásám. Nemá pan Babiš třeba psa? Napadlo mě, že kdyby uctění památky pojal zároveň jako venčení, tak že by mu TITO mohli udělat totéž se psem, to je to samý: „Co tady uctíváš se psem, že se nestydíš!“ …A šup s čoklem do koše, nebo pod auto. No já už nevycházím z údivu, ty voe to chce VÍC VLADĚNEK v naší důstojné vlasti! Vidím to tak, že p. Babiš je typickou ukázkou starého moudra, že každý dobrý skutek je po zásluze hnusně a zákeřně potrestán! Nebo se pletu?

Nejlepší odpověď
dudu

Zjenteku ty přece dobře víš, že politika je špinavá věc. Autoři šarády s Čapím hnízdem sice celou kauzu dobře zosnovali, ovšem chybí jim hodnověrné důkazy. Blíží se okamžik kdy bude obvinění staženo a Babiš očištěn. Ten pak spustí proces podle zásady „zabili jste nám Ferdinanda, tady máte přes dršťku“. Hošani se proto ze zoufalství neštítí vést útok na premiéra přes jeho rodinu, jenže jim nějak uniklo, že mladý Babiš není občanem české republiky a proto policie už od jara dialog sním vede přes švýcarské právníky. Zvracím též z davu, který radostně hýká při ničení květinových darů a vůbec mu nevadí, že po kytkách od prezidenta /a přímého účastníka událostí v roce 1989/ šlape jakýsi nájemný demonstrant odkudsi z Nizozemí! To jsme to dopracovali.

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/489481-uz-nas-neobtezujte-rekla-byvala-manzelka-babise.html

Další odpovědi
klumprt

Problém je v tom, že Babiš je všechno možné, jen ne chudák. Babiš je antiteze chudáka.
Další věc je, že ekonomika pádí nebo skomírá nezávisle na činnosti politiků. Jejich zásahy mají menší a většinou negativní vliv. Což jim nebrání, aby se tím chlubili. Je to ale jako by se chlubili hezkým počasím.
Na druhé straně kazit druhému vyjádřenou úctu tím, že vyhodím jím položené květiny je poněkud za hranicí slušného protestu. U hrobů a pomníků bychom měli být nanejvýš smířliví. Jinak se to dříve či později začne řezat, jako při vendetě, když už jednotliví oponenti nemají skutečně pranic společného, jedinou hodnotu.

Kepler

Protože chudákoj Babišoj šlápl mnoha politikům na kuří oko. To si dovolil moc, slováčisko jakési a eště k tomu bohatší než pražáci. To mu cajzli přece nemůžou dovolit , ni?

dudu

Co říkáte na to, že květiny od vás, Hamáčka a prezidenta Zemana skončily v koši?
Co na to říct? Ukazuje to úroveň lidí, kteří o sobě hlásají, že jsou demokraté, a pak se takto chovají.
Je mi to líto, protože kytice měla krásnou stuhu, na které byla napsány sloky z Modlitby pro Martu od paní Kubišové: „Ať mír dál zůstává s touto krajinou. Zloba, závist, zášť, strach a svár, ty ať pominou, ať už pominou.“
Myslím, že bychom si to my všichni měli opakovat každý den před tím, než vyjdeme z domova, a večer před spaním.

Jiří Bohumil

Ta slova z „modlitby“ je právě pěkně sejřej. Jim nejde o demokracii , ale o jejich „pravdu“.
A tak se spíše opírají a „ukájejí“ na tom Havlově blábolu, že „pravda a láska zvítězí“.